CAFE47 logo

Copywriting

Video Marketing

WAŻNE! Nie ignoruj tego tekstu, jeżeli sprzedajesz kosmetyki i chcesz poradzić sobie z promocją na fb. Wiem, że jak wiele osób promujących kosmetyki stawia sobie za cel pozyskania nowych klientów i zwiększanie obrotów.

Jeżeli Ty również masz podobne aspiracje to zapoznaj się z poniższym tekstem.Przeczytanie go zajmie Ci 5 minut a korzyści mogą być przeogromne

Dlaczego warto zająć się tym problemem teraz? Pomyśl, jeżeli zignorujesz powyższe problemy musisz się liczyć z takimi konsekwencjami jak totalny brak zainteresowania klientów, wypalenie w działaniach promocyjnych, czy nawet zaniechanie działań, a wcale nie musi tak być. Nie musisz się martwić. Zobacz co dla Ciebie przygotowałam.

Pomimo wspomnianych wcześniej problemów i nieprzyjemnych konsekwencji mam dla Ciebie rozwiązanie perfekcyjnie dopasowane do Twoich potrzeb. Jest nim post sprzedażowy . Co to konkretnie dla Ciebie oznacza? Oto lista korzyści: – Wzbudzenie zainteresowania klientów – Zwiększenie ruchu na Twoim profilu FB – Wypromowanie Twojego produktu – Wzrost sprzedaży.

To nie wszystko.
Przewidziałam dla Ciebie promocję.W związku z Walentynkami obniżyłam cenę za napisanie posta sprzedażowego z 160 zł do 60 zł

Jest jednak jedno ale, jeżeli chcesz skorzystać z promocji cenowej musisz się pospieszyć. Obecna promocyjna cena obowiązuje do godz. 23:00 do dnia 14 lutego 2021, dlatego pośpiesz się i zamów swoją wersję teraz. Dlaczego ta inwestycja to dobra okazja? Pomyśl, że inwestycja w napisanie posta sprzedającego Twój kosmetyk to równowartość  talerza zupy u Gessler.

Jeszcze się wahasz?
To normalne, dlatego czytaj dalej.

 „Świetnie się czyta ten tekst, ale zastanawiam się czy jest mi to potrzebne?To zależy. Jeżeli nie czujesz, że post sprzedażowy może Ci pomóc, to powstrzymaj się z zakupem. Jednak najlepszym wyjściem będzie przetestowanie mojego rozwiązania a inwestycja w post sprzedażowy może Ci się zwrócić wielokrotnie w krótkim czasie.

 TAK! Jesteś zdecydowany na zamówienie posta sprzedażowego?

Napisz do mnie TERAZ!

 PS. Podsumowując, jeżeli zależy Ci na większej sprzedaży oraz wyróżnieniu się na tle konkurencji to nie możesz zignorować mojej propozycji oraz rabatu o wartości 100 zł.

Nadal się zastanawiasz, masz pytania? Napisz do mnie.